Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Aditivní technologie - SW pro přípravu dat


Misan nabízí pro DMLM a EBM technologie software pro přípravu dat od Materialise.

Jako partner zajišťuje jeho školení a údržbu.

Materialise Magics

Magics je chytrý, všestranný software pro přípravu strojních dat aditivní výroby vybavený intuitivním uživatelským prostředím. Tento software Vás provází každým krokem přípravy strojních dat. Magics je použitelný pro širokou škálu aditivních technologií, kovových i plastových. Lze jej použít pro uspořádání stavby a tvorbu podpěr dílů. Nabízí pro to různé moduly a postprocesory. Umožňuje optimalizovat orientaci dílů, opravovat jejich geometrii a detekovat kolize.

 

Materialise Build processor

Kovové 3D tiskárny jsou relativně složité stroje. Dosažení požadovaných výsledků vyžaduje znalost jejich možností, parametrů, materiálů a procesů. Build Processor zjednodušuje tvorbu výstupů softwaru – výrobních dat pro konkrétní stroj – jednoduchým uživatelským prostředím.

Materialise je partnerem řady výrobců aditivních strojů a některých výrobců CAD/CAM softwarů. Build procesor jim nabízí jednoduché rozhraní, které výrobci doplní vlastními znalostmi a potřebami konkrétních technologií.

 

Více

Kromě výše zmíněných programů a jejich přídavných modulů, pro které zajišťujeme podporu, nabízí Materialise také další SW produkty pro 3D tisk, jako například:

  • Magics Simulation pro predikci chyb pomocí výpočtové analýzy pnutí v dílech.
  • e-Stage pro automatické generování svislých příhradových podpůrných struktur
  • a další

 


Copyright Misan s.r.o. 2002 - 2024
Misan s.r.o.
Ke Vrutici 1795
289 22 Lysá nad Labem
+420 325 551 440
+420 325 551 062
+420 325 552 924
+420 602 311 796 (hotline servis)
lysa@misan.cz